• çelik tub spirale
  • çelik tub spirale
  • kompani

    kompani

  • cilësi

    cilësi

  • Produkte

    Produkte

Rreth nesh

Liaocheng Sihe material çelik inox kompani e kufizuar e themeluar në vitin 2008, ne kemi tre linjë të prodhimit. prodhon me cilësi të lartë Liaocheng Sihe material çelik kompani e kufizuar është një ekspert udhëheqës në fushën e çelik inox tub coiled, çelik lustrim tub çelik seamless tub coiled .Sipas standardet e prodhimit: GB, ASTM, ASME, JIS dhe standarde EN shumë të rreptë çeliku llojet: 304 / 304L, 316L, 321, 317L, 309S, 310S, INCOLOY800

WhatsApp Online Chat!