Контактирајте не

Филијала компанија

Ксиан avisen увоз и извоз компанија ограничена

102 пристанишен индустриски парк, Си 'ан Сити, провинција Шанкси, Кина - (Кина)

Е-пошта: alice@shstainless.com

Е-пошта:avisensteel@aliyun.com

Wechat/Whatsapp:

38695f3f7b8d99f80b4fb0f7cf74504

скајп:alice@shstainless.com

 

ШТАБ

SIHe челична група

88 Индустриски парк Хуитонг, развојна зона Лиаоченг, провинција Шандонг, Кина

Е-пошта: shbxg@shstainless.com

0086-06358702132

Wechat/Whatsapp:

38695f3f7b8d99f80b4fb0f7cf74504

Skype:alice@shstainless.com

                            

нашата компанија Branh во Англија

 

wechat/whatsapp/Мобилен:+008613295445693

 

Часови:Понеделник-петок: 9 до 18 часот Сабота, недела: затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја